Përshkrim

Pompë Thithëse me 6 gota per masazh

Terapi fizike e pastër, e lehtë për t’u trajtuar dhe për t’u përdorur për vetë-trajtim në shtëpi.

Përmirëso imunitetin dhe funksionin e muskujve.

Një mënyrë për të hapur ‘Meridians’ e trupit.

Ndikon ne trupin tuaj deri në katër centimetra në indet, duke shkaktuar indet për lirimin e toksinave, aktivizimin e sistemit limfatik, ndihmon ne aktivizimin dhe pastrimin e venave, arterieve dhe kapilarëve, aktivizimin e lëkurës.

Venia e mjekësisë tradicionale kineze dhe terapi e arterieve, të cilat mund të shërojnë sëmundje të ndryshme.

Gota plastike bazuar në metoda tradicionale duke zbatuar terapi tradicionale të mbulimit së bashku me terapi magnetike.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pompë Thithëse me 6 gota per masazh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products