Përshkrim

Portobebe per femije Kit auto – Cam

  • Portobebe e sigurt  me isofix, per nje udhetim te sigurt dhe te rehatshem.
  • E pershtatshme per sketet te karroces, por te markes Cam.
  • Ombrelle e levizshme ne disa pozicione.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Portobebe per femije Kit auto – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products