Përshkrim

Nëse vendosni se si të prisni një shalqi, metodat, këshillat shpjeguese dhe përshkrimet e aksesorëve të veçantë do t’ju ndihmojnë të gjeni ide të freskëta.
Për adhuruesit e prerjeve tradicionale, një prerës mund të jetë shumë i dobishëm.
Me ndihmën e saj, shpejt mund të prisni frutat në mënyrë të barabartë dhe të bukur.
Eshtë e lehtë për t’u përdorur.
Vendosni shalqirin e larë në bazë, vendosni prerësin sipër, kapni dorezat dhe uleni poshtë.
Do të duhet disa përpjekje për të prerë frutat e pjekura në feta, por thikat e instaluara në prerës janë mjaft të mprehta.
Ata lehtë do të përballen me lëvozhgën dhe nuk do të shkatërrojnë tulin delikat.
Kur zgjidhni një shalqi, merrni parasysh diametrin e prerësit: shalqiri duhet të shkojë në një rreth, përndryshe edhe feta nuk do të funksionojnë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Prërëse Frutash Manuale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products