Përshkrim

Menyra me e lehte dhe e shpejt per te prere thonjte e femijeve pa hasur veshtiresi.

Me 6 koka te ndryshme bluajtese te pershtatshme per mosha te ndryshme kur femijet jane bebe dhe pak me te rritur.

Drita led e perparme siguron akses per te bluajtur ne zonat qe nuk dallohen qarte.

Shmangni lehtesisht gervishtjet ne fytyre te femijeve.

Punon me bateri.

Nuk demton thonjte e femijeve ,pasi nuk i pret si prereset normale,por i limon me butesi.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Prerese Per Thonjte E Femijeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products