Prerese Sallate Sonifer SF-5505

3,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

In stock

  • Materiali i trupit: plastikë
  • Numri i disqeve preres: 5
  • Materiali i disqeve : çelik inox
  • Thikat mund te lahen ne lavastovilje.
  • E pajisur me nje celes komandimi dhe nje celes sigurie tek pjesa e kapakut mbylles.
  • Konsumi i energjisë: 200 W
  • Përmasat : 30 x 31.5 x 20 cm
  • Pesha : 2300g

Kurseni kohë për gatim!

Tani është shumë e lehtë të përgatisni sallata të bëra vetë sipas recetave tuaja të preferuara!

Pritni, rripni, grini dhe copëtoni – në sekonda.

Prerësja shumëfishe e sallatave Sonifer SF-5505  është e pajisur me një motor të fuqishëm 200 W dhe një disk ku mund te futen  5 thika çelik inox per funksione te ndryshme.

Me  ndihmën e ketyre thikave , përbërësit mund të priten në copa të çdo forme dhe madhësie.

Tani është më e lehtë se kurrë për të përgatitur sallata të bukura dhe të shijshme. ndihmon për të balancuar jetën tuaj të ngarkuar, duke e bërë çdo gjë  më të shëndetshme, më të thjeshtë dhe më të zgjuar.

I përshtatshëm për gatim në shtëpi për të prerë domate, speca, karrota, fruta, panxhar, tranguj, qepë, patate, djathë etj.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Prerese Sallate Sonifer SF-5505”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Prerese Sallate Sonifer SF-5505