Përshkrim

Kurseni kohë për gatim!

Tani është shumë e lehtë të përgatisni sallata të bëra vetë sipas recetave tuaja të preferuara!

Pritni, rripni, grini dhe copëtoni – në sekonda.

Prerësja shumëfishe e sallatave Sonifer SF-5505  është e pajisur me një motor të fuqishëm 200 W dhe një disk ku mund te futen  5 thika çelik inox per funksione te ndryshme.

Me  ndihmën e ketyre thikave , përbërësit mund të priten në copa të çdo forme dhe madhësie.

Tani është më e lehtë se kurrë për të përgatitur sallata të bukura dhe të shijshme. ndihmon për të balancuar jetën tuaj të ngarkuar, duke e bërë çdo gjë  më të shëndetshme, më të thjeshtë dhe më të zgjuar.

I përshtatshëm për gatim në shtëpi për të prerë domate, speca, karrota, fruta, panxhar, tranguj, qepë, patate, djathë etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Prerese Sallate Sonifer SF-5505”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products