Description

Garanton prerje perfekte të qimeve!

Prerëse vetullash portative 2 në 1 me karikim me bateri Flawzbss CF-001B

Pajisja është e shkëlqyer për trajtimin e një sërë pjesësh të trupit dhe fytyrës. Ju mund të shkurtoni vetullat dhe të korrigjoni zonën mbi buzën e sipërme, si dhe heqjen e plotë të qimeve në sqetull, bikini, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit. Për të hequr qimet e tepërta në fytyrë, sigurohet një hundë e veçantë. Pajisja karikohet shpejt dhe pa probleme duke përdorur një kabllo USB. Por më e rëndësishmja – një makinë prerëse portative do t’ju sigurojë lëkurë krejtësisht të lëmuar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Prerëse Vetullash Portative 2në1 me Karikim”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products