Përshkrim

Garanton prerje perfekte të qimeve!

Prerëse vetullash portative 2 në 1 me karikim me bateri Flawzbss CF-001B

Pajisja është e shkëlqyer për trajtimin e një sërë pjesësh të trupit dhe fytyrës. Ju mund të shkurtoni vetullat dhe të korrigjoni zonën mbi buzën e sipërme, si dhe heqjen e plotë të qimeve në sqetull, bikini, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit. Për të hequr qimet e tepërta në fytyrë, sigurohet një hundë e veçantë. Pajisja karikohet shpejt dhe pa probleme duke përdorur një kabllo USB. Por më e rëndësishmja – një makinë prerëse portative do t’ju sigurojë lëkurë krejtësisht të lëmuar.

https://youtu.be/nQu0RGn0Ors

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Prerëse Vetullash Portative 2në1 me Karikim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products