Përshkrim

  • Compact All-In-One për shtëpi: printime, kopjime  dhe skanime
  • Dizajn elegant i bardhe 
  • Printime me cilësi të lartë me deri në 4800dpi dhe teknologji FINE fishek
  • Variacioni XL jep me shume printime
  • Ndezja e ndez printerin  Auto Fikja e ndryshon atë, kur nuk është në përdorim

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer CANON MG2550 INK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products