Përshkrim

PIXMA MP250 sjell printim me cilësi të lartë, skanim dhe kopjim .

Ideal për dokumenta, web dhe printimin me cilësi laboratorike, është e përshtatshme për përdoruesit për herë të parë, studentët dhe familjet.

  • ISO speed 7.0 / 4,8 ipm mono / ngjyra ESAT
  • rezolucion 4800dpi print & 2PL pikëza boje
  • photo 10x15cm në 56sec *
  • Easy-WebPrint EX
  • Skaner 600dpi me Modaliteti i Skanimit Automatik
  • Vetë-hapjes output tray
  • ChromaLife100
  • up> + **

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Printer CANON MP 250 INK me ngjyra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products