Printer CANON MP 250 INK me ngjyra

8,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K09-44

PIXMA MP250 sjell printim me cilësi të lartë, skanim dhe kopjim .

Ideal për dokumenta, web dhe printimin me cilësi laboratorike, është e përshtatshme për përdoruesit për herë të parë, studentët dhe familjet.

  • ISO speed 7.0 / 4,8 ipm mono / ngjyra ESAT
  • rezolucion 4800dpi print & 2PL pikëza boje
  • photo 10x15cm në 56sec *
  • Easy-WebPrint EX
  • Skaner 600dpi me Modaliteti i Skanimit Automatik
  • Vetë-hapjes output tray
  • ChromaLife100
  • up> + **
Be the first to review “Printer CANON MP 250 INK me ngjyra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore

Printer CANON MP 250 INK me ngjyra

8,990 L

Add to Cart