Përshkrim

Printer Faturash Termik OCOM

Model OCPP-88A

Shpejtësia e Printimit: 300mm/sec

Tensioni: 220-240V

Fuqia Input: DC24V / 2.5A

Komanda e Printimit EPS / ESC / POS

Gjerësia e letrës 80 x 0,5mm (gjerësia e printimit 72mm)

Lidhje me fishe USB dhe LAN.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer Faturash Termik OCOM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products