Prodhues i kokoshkave Chefman

4,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Material:Polycarbonate
Brand:Chefman
Color:Red
Dimensions :28 x 27.7x 28.8cm
Weight:1.39 kg

 

Kodi: k86-261 Category:

Prodhue i kokoshkave Chefman është një mënyrë e thjeshtë dhe e lehtë për të bërë kokoshka të shëndetshme me ajër në pak minuta. Është më i shpejtë dhe më i shëndetshëm se një mikrovalë dhe nuk nevojitet vaj! Bërthama me ajër të nxehtë në vend të vajit për një gosti të shijshëm, me pak kalori për natën e filmit, natën e takimit, natën e lojës, festat e ditëlindjes, gjumin, orarin e ushqimit ose çdo rast! Me një kapacitet prej 12 filxhani, ju mund të bëni kokoshka të shijshme, pa vaj – perfekte për të gjithë familjen! Pas hedhjes, mund të shtoni mbushjet tuaja të preferuara; nëse ju pëlqen e ëmbël, pikante apo e shijshme!

Ena e integruar e servirjes shkëputet lehtësisht për servirje dhe ruajtje të thjeshtë. Tas i lëvizshëm është i sigurt në larje enësh, duke e bërë pastrimin po aq të lehtë sa të bëni kokoshka të shëndetshme. Vizitori silikoni pa rrëmujë parandalon tejmbushjen për t’i mbajtur sportelet të pastra, në mënyrë që të shpenzoni më pak kohë duke pastruar dhe më shumë kohë duke ngrënë kokoshka!

Funksionimi  i thjeshtë me një prekje është i lehtë dhe i shpejtë për t’u përdorur – kokoshkat bien drejt e në enën e integruar të servirjes ndërsa shpërthen, kështu që ju mund të shijoni ushqimin tuaj menjëherë. Tas i madh i integruar në shërbim shkëputet lehtësisht për servirje, pastrim dhe ruajtje të thjeshtë.

MADHËSIA E FAMILJES: Përgatit 12 gota kokoshka të shijshme, pa vaj – perfekte për të gjithë familjen! Pas hedhjes, mund të shtoni mbushjet tuaja të preferuara; nëse ju pëlqen e ëmbël, pikante apo e shijshme!

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Prodhues i kokoshkave Chefman”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Prodhues i kokoshkave Chefman