Përshkrim

CAROTINA BABY LOGIC eshte nje nga setet me interesante te markes se njohur Lisciani.
Ne set perfshihen kartona te vegjel te prere ne forma puzzle, me figura te ndryshme.
Femijet do te argetohen dhe do te mesojne se si te krijojne nje puzzle.
Ky set sugjerohet per femije te moshave nga 1-4 vjec.
Produkt i cilesise se larte!
Marka me e njohur e lodrave LISCIANI!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Puzzle “BABY LOGIC””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products