Përshkrim

Puzzle qe nga bashkimi i formave krijon tapete per femije me imazhe te ndryshme.
Femijet nderkohe qe hedhin hapin e pare mund te mesojne numrat, shkronjat apo dhe kafshet qe jane imazhe ne tapetin e tyre.

Material jo toksik, i bute dhe i pershtatshem per komoditetin e femijeve.

Dhuroji femijes tuaj argetim, komoditet dhe ne njejten kohe rrisni nivelin e kreativitetit!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton ““Puzzle Tapete” per Femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products