“Puzzle Tapete” per Femije

990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

15 in stock

 • Gjerësia: 24 cm
  Lartësia: 16 cm
  Thellësia: 6 cm
  Pesha: 1000 g
Kodi: kk-001 Kategoritë: , , ,

Puzzle qe nga bashkimi i formave krijon tapete per femije me imazhe te ndryshme.
Femijet nderkohe qe hedhin hapin e pare mund te mesojne numrat, shkronjat apo dhe kafshet qe jane imazhe ne tapetin e tyre.

Material jo toksik, i bute dhe i pershtatshem per komoditetin e femijeve.

Dhuroji femijes tuaj argetim, komoditet dhe ne njejten kohe rrisni nivelin e kreativitetit!

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: ““Puzzle Tapete” per Femije”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu