Përshkrim

CAROTINA BABY UNICORNO PELUCHE+MEGA PUZZLE

Lodra per femije, nje set mjaft interesant per femijet. Jo vetem per t’i zhvilluar logjiken e tyre por edhe per ti argetuar.
Ne kete set jane te perfshira nje loder me pellush me formen e unicorn ne ngjyren mente dhe formati me puzzle formues.
Puzzle eshte i perbere nga materiali i kartonit te forte!
Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Puzzle+Pellush me Unicorn”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products