Qese e kompresuar per rroba 60×80 cm

280 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K148-9

I keni rrobat te shperndara ne dollap ? Kur nderrohen stinet si ia beni? Me qesken me vakum ju do mund te fusni rrobat (jasteket,batanijet) dhe te beni thithjen e ajrit me fshesen me korent keshtu ato do te mblidhen dhe do te behen shume te vogla.

Kur te merni rrobat mjafton te hapni hapesiren e qeskes me vakum.

Ju ruani 1/3 te hapesires ne dollap.

Me permasa: 60*80 cm

Be the first to review “Qese e kompresuar per rroba 60×80 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Qese e kompresuar per rroba 60x80 cm