Qese e kompresuar per rroba 70×100 cm – Oferte 10 cope 3990 Lek

450 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kodi:kk-165

I keni rrobat te shperndara ne dollap ? Kur nderrohen stinet si ia beni? Me qesen me vakum ju do mund te fusni rrobat (jasteket,batanijet) dhe te beni thithjen e ajrit me fshesen me korent keshtu ato do te mblidhen dhe do te behen shume te vogla.

Kur te merni rrobat mjafton te hapni hapesiren e qeskes me vakum.

Ju ruani 1/3 te hapesires ne dollap.

Me permasa: 70X 100 cm

Average Rating

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

 1. 01

  by Anisa

  Prsh. Dua qese me vakum 2 cope

  • by shoppadmin

   • Per te porositur ju lutem na kontaktoni ne inbox tone ne Facebook ose na telefononi ne numrin : +355 456 200 32 ose ne whatsupp dhe viber ne +355 69 95 93 545

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Qese e kompresuar per rroba 70x100 cm - Oferte 10 cope 3990 Lek