Përshkrim

I keni rrobat te shperndara ne dollap ? Kur nderrohen stinet si ia beni? Me qesen me vakum ju do mund te fusni rrobat (jasteket,batanijet) dhe te beni thithjen e ajrit me fshesen me korent keshtu ato do te mblidhen dhe do te behen shume te vogla.

Kur te merni rrobat mjafton te hapni hapesiren e qeskes me vakum.

Ju ruani 1/3 te hapesires ne dollap.

Me permasa: 70X 100 cm

4.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Anisa

  Prsh. Dua qese me vakum 2 cope

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • shoppadmin

   • Per te porositur ju lutem na kontaktoni ne inbox tone ne Facebook ose na telefononi ne numrin : +355 456 200 32 ose ne whatsupp dhe viber ne +355 69 95 93 545

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products