Qese Vakumi per fruta perime + pompe

1,290 L2,000 L (-36%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K81-67

Per ushqim te fresket dhe te shendetshem.

Qese vakumi per ushqim + pompe qe mund te thithni ajrin.

Pompa heq ajrin duke e mbajtur ushqimin te fresket.

E përkryer për përdorim të përditshëm me mish, djathë, fruta, perime dhe ushqime të tjera të ngrira.

Ruajtjen e ushqimeve të parapërgatitura dhe enëve anësore ose marinimit të ushqimeve.

Seti përfshin 6 qese: 4 me madhësi të vogel dhe 2 qese me madhasi me te madhe.

Be the first to review “Qese Vakumi per fruta perime + pompe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Qese Vakumi per fruta perime + pompe

1,290 L2,000 L (-36%)

Add to Cart