Përshkrim

Per ushqim te fresket dhe te shendetshem.

Qese vakumi per ushqim + pompe qe mund te thithni ajrin.

Pompa heq ajrin duke e mbajtur ushqimin te fresket.

E përkryer për përdorim të përditshëm me mish, djathë, fruta, perime dhe ushqime të tjera të ngrira.

Ruajtjen e ushqimeve të parapërgatitura dhe enëve anësore ose marinimit të ushqimeve.

Seti përfshin 6 qese: 4 me madhësi të vogel dhe 2 qese me madhasi me te madhe.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Qese Vakumi per fruta perime + pompe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products