Përshkrim

RAFT DRURI TREKENDOR

Raft prej druri me siperfaqe te lemuar ne forme trekendore,  te lehta per tu pastruar dhe mirembajtur.

I sigurt per te vendosur sende te ndryshme shtepiake duke i dhene nje pamje akoma me te bukur ambientit te dhomes se ndenjies apo te gjumit.

Te gjitha nivelet jane mjaft te trasha per te mbajtur cdo send qe vendosni mbi to dhe i gjithe rafti formon nje forme trekendeshi qe perben nje baze te forte.

Mund te vendoset ne vende te ndryshme si tualet, korridor, dhome ndenjeje, dhome gjumi ose ballkon etj. per te vendosur peshqire, tualetin apo cdo send tjeter si libra, bime apo foto.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Raft Druri Trekendor | Corner Shelf”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products