Përshkrim

Nëse nuk keni shumë hapësirë në kuzhinën tuaj, do t’ju duket shumë i dobishme ky raft enësh i palosshem.

Është e përkryer për ta bërë pjatën tuaj të thahet në mënyrë të sigurt dhe higjenike, pa rrezikuar të thyeni asgjë.

Duke qenë i palosshëm, është i lehtë për t’u ruajtur dhe madje edhe për t’u varur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Raft Enësh Që Paloset”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products