Përshkrim

1. Materiali: Raftet e këpucëve të bëra prej pëlhure jo të endura me cilësi të lartë janë rezistente ndaj lagështirës, ​​të buta, të lehta, me frymëmarrje, jo toksike, jo irrituese.
2. Dizajn i përshtatshëm për përdoruesit: Rafti mund të hiqet për t’iu përshtatur çizmeve, takave të larta dhe gjithashtu mund të jetë i përshtatshëm për kuletat ose aksesorët e tjerë më të mëdhenj. Një raft këpucësh me mbulesë zinxhir i mban këpucët tuaja larg pluhurit.
3. Struktura e fortë dhe e besueshme: E bërë nga plastika polimer e qëndrueshme dhe me cilësi të lartë, rafti është më i qëndrueshëm për organizatorin tuaj të madh të këpucëve.
4. Montim i lehtë: Nuk ka vegla, mund ta nxirrni përfundimin e raftit të këpucëve nga kutia dhe ta montoni lirshëm.
5. Kursimi i hapësirës: Madhësia e raftit mund të strehojë mirë këpucët, librat ose përdorime të tjera për garderobë, dhe dollapi e bën dhomën tuaj të çrregullt më të rregullt dhe të pastër.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Raft kepucesh me 9 ndarje | Shoe Rack”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products