Description

1. Materiali: Raftet e këpucëve të bëra prej pëlhure jo të endura me cilësi të lartë janë rezistente ndaj lagështirës, ​​të buta, të lehta, me frymëmarrje, jo toksike, jo irrituese.
2. Dizajn i përshtatshëm për përdoruesit: Rafti mund të hiqet për t’iu përshtatur çizmeve, takave të larta dhe gjithashtu mund të jetë i përshtatshëm për kuletat ose aksesorët e tjerë më të mëdhenj. Një raft këpucësh me mbulesë zinxhir i mban këpucët tuaja larg pluhurit.
3. Struktura e fortë dhe e besueshme: E bërë nga plastika polimer e qëndrueshme dhe me cilësi të lartë, rafti është më i qëndrueshëm për organizatorin tuaj të madh të këpucëve.
4. Montim i lehtë: Nuk ka vegla, mund ta nxirrni përfundimin e raftit të këpucëve nga kutia dhe ta montoni lirshëm.
5. Kursimi i hapësirës: Madhësia e raftit mund të strehojë mirë këpucët, librat ose përdorime të tjera për garderobë, dhe dollapi e bën dhomën tuaj të çrregullt më të rregullt dhe të pastër.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Raft kepucesh me 9 ndarje | Shoe Rack”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products