Përshkrim

Fale rregullimin te permasave ne lartesi dhe gjeresi,ky raft mund te perdoret ne cdo vend qe ju keni nevoje qe e shfrytesoni hapsire.

Eshte shume i lehte per tu transpotuar dhe montuar.

Gomat plastike ne fund e bejne te sigurte kundert levizjeve apo rreshqitjeve te ndryshme.

Eshte i perbere nga material qe nuk ndryshket dhe platistike shume ekologjike jo e demshme per jete ne e njeriut.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Raft Kuzhine me Dy Kate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products