Description

Raft mbështetëse me 2 shtresa për kuzhinën tuaj.
Përdoreni atë për raftet mbi furrën me mikrovalë.
Grepa anësore të përshtatshme për të varur pëlhura, dorashka furre, doreza ose aksesorë të tjerë të lehtë kuzhine.
Me shumë qëllime – përveç përdorimit si raft për furrë me mikrovalë, mund të përdoret si raft magazinimi për qëllime të përgjithshme.
Lartësia dhe gjerësia e rregullueshme (49-80 cm) për t’u vendosur lehtësisht mbi shumicën e furrave me mikrovalë.
Përdorimi në enët e tavolinës, përdorimi në kuzhinë, avantazh.
Madhësia: Lartësia – 60 cm, Gjerësia – 47-80 cm (e rregullueshme) e bërë nga ABS me cilësi të mirë dhe material çelik inox.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Raft Kuzhine Shumefunksionale”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products