Përshkrim

Raft mbështetëse me 2 shtresa për kuzhinën tuaj.
Përdoreni atë për raftet mbi furrën me mikrovalë.
Grepa anësore të përshtatshme për të varur pëlhura, dorashka furre, doreza ose aksesorë të tjerë të lehtë kuzhine.
Me shumë qëllime – përveç përdorimit si raft për furrë me mikrovalë, mund të përdoret si raft magazinimi për qëllime të përgjithshme.
Lartësia dhe gjerësia e rregullueshme (49-80 cm) për t’u vendosur lehtësisht mbi shumicën e furrave me mikrovalë.
Përdorimi në enët e tavolinës, përdorimi në kuzhinë, avantazh.
Madhësia: Lartësia – 60 cm, Gjerësia – 47-80 cm (e rregullueshme) e bërë nga ABS me cilësi të mirë dhe material çelik inox.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Raft Kuzhine Shumefunksionale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products