Përshkrim

Stili dhe komoditeti modern e sjellin këtë raft magazinimi në plan të parë!

Nuk kërkohet montim, ky raft metalik ka një profil të hollë kur paloset për ruajtje super të lehtë.

Kur është e nevojshme, thjesht nxirreni me makinë, hapeni dhe mbylleni në vend.

Raftet kanë një kapacitet prej pothuajse 22kg , duke e bërë të lehtë ruajtjen dhe ekspozimin e çdo gjëje, nga librat, deri te enët e enëve.

Zgjidhja perfekte kur keni nevojë për një pjesë që duket sa e mirë aq edhe funksionale.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Raft Metalik Portativ 4 Kate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products