Përshkrim

Procesi i veshjes së bojës nuk ndryshket dhe ka një jetë të gjatë shërbimi
Rafti i kuzhinës është i përsosur për zgjedhjen tuaj për të organizuar të gjitha gjërat si lloje të ndryshme erëzash, erëza, vaj esencial, salcë, kanaçe supë në një copë, plotëson plotësisht kërkesën tuaj për një kuzhinë të rregullt.
Ky raft organizator gjithashtu eshte  i përshtatshëm për banjë, sallon, kuzhinë etj
Organizuesi i ruajtjes së kuzhinës është i lehtë për t’u vendosur me vegla dhe udhëzime të përfshira, kështu që ju mund të aksesoni lehtësisht erëza të ndryshme. Mbani kavanoza dhe erëza të dukshme dhe të arritshme kur gatuani ose pjekni.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Raft Multifunksional per Kuzhine dhe Tualet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products