Description

Numri i kepuceve tuaja eshte rritur dhe nuk keni mjaftueshem rafte per to ?

Nese keni probleme me mungesen e hapesirave ose organizimit ne shtepite tuaja zgjidhja jane keto rafte kepucesh.

Mbajtese per kepucet  e cila ju ndihmon ne organizimin e tyre dhe kursimin e hapesirave.

Vjen me 4 rafte dhe mund te vendosni shume kepuce ne raftin tuaj.

Tashme mund te mbani ambientet tuaja te rregullta dhe te pastra.

Teper praktike mund te zhvendoset lehtesisht sipas nevojave dhe deshirave tuaja.

I pershtatshem per cdo ambient.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Raft per Organizimin E Kepuceve”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products