Përshkrim

Numri i kepuceve tuaja eshte rritur dhe nuk keni mjaftueshem rafte per to ?

Nese keni probleme me mungesen e hapesirave ose organizimit ne shtepite tuaja zgjidhja jane keto rafte kepucesh.

Mbajtese per kepucet  e cila ju ndihmon ne organizimin e tyre dhe kursimin e hapesirave.

Vjen me 4 rafte dhe mund te vendosni shume kepuce ne raftin tuaj.

Tashme mund te mbani ambientet tuaja te rregullta dhe te pastra.

Teper praktike mund te zhvendoset lehtesisht sipas nevojave dhe deshirave tuaja.

I pershtatshem per cdo ambient.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Raft per Organizimin E Kepuceve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products