Përshkrim

Raft magazinimi shumë-funksional mund të vendosni enët, fruta dhe perime, shkopinj, lugë, leckë pastrimi etj.
Mbajtëse e fortë, e qëndrueshme, pa anim përpara, dizajn i trashë, mbajtës i fortë dhe pa lëkundje.
Funksioni i fuqishëm i kullimit,  nuk lejon grumbullimin e ujit  për të parandaluar rritjen e substancës së dëmshme, ruajtjen e shëndetshme.
Varëse mund të zhvendoset dhe rregullohet, dizajni i vendosjes DIY, grepa inox 5 copë mund të varen për shpatull, pëlhurë, etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Raft Shume-funksional per Aksesore Kuzhine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products