Description

Raft magazinimi shumë-funksional mund të vendosni enët, fruta dhe perime, shkopinj, lugë, leckë pastrimi etj.
Mbajtëse e fortë, e qëndrueshme, pa anim përpara, dizajn i trashë, mbajtës i fortë dhe pa lëkundje.
Funksioni i fuqishëm i kullimit,  nuk lejon grumbullimin e ujit  për të parandaluar rritjen e substancës së dëmshme, ruajtjen e shëndetshme.
Varëse mund të zhvendoset dhe rregullohet, dizajni i vendosjes DIY, grepa inox 5 copë mund të varen për shpatull, pëlhurë, etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Raft Shume-funksional per Aksesore Kuzhine”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products