Përshkrim

Kjo njësi ju ofron një shtëpi pa rrëmujë dhe një jetë të rehatshme.

Me dizajnin e saktë, vidhat vendosen në pusin e vrimës dhe vrimat janë në linjë me raftet.

Shtresa e jashtme metalike është lyer me llak pjekjeje, duke qenë rezistente ndaj ndryshkut.

Një raft i përsosur për pallto dhe stol për ruajtjen e këpucëve, ju lejon të varni rrobat, çantat, çadrat dhe të ruani këpucët, çantat e kutive të ruajtjes në një hapësirë të kufizuar.

Ky raft i mirë për ruajtjen e këpucëve nuk është vetëm praktik, por edhe një raft këpucësh kompakt për veshjet, i cili zë një hapësirë ​​të vogël dhe është i përshtatshëm për çdo cep.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Raft Shumefunksional 3n1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products