Përshkrim

1.Shporta universale e kullimit të rezervuarit të tërhequr mund të tërhiqet 29-45 cm inç është e përshtatshme për të gjitha llojet e lavamaneve.

2.Buza ABS nuk dëmton duart, materialet e përzgjedhura, punimet e shkëlqyera nuk dëmtojnë lavamanin.

3.Vidha nuk rrëshqet lehtë. Pas shtrëngimit, shtrëngoni vidën për ta bërë atë më të qëndrueshme.

4.Ndarjet e pavarura i bëjnë enët e tavolinës të rregullta dhe të rregullta.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Raft Universal Kullimi i Kuzhines”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products