Përshkrim

Relax Altalenia Swing

Relaks eshte ritmi per te sapolindurit.

Melodi relaksuese.

3-nivele levizje lekundje qe lejon femijen te argetohet dhe te luaj njekosishte.

Mund te zgjidhni edhe nivelin e shpejtesis.

Sfungjer i bute dhe me personazhe miqesore dhe shume-ngjyresh.

Ajo ka nje furnizim te dyfishte te energjise me bateri ose korente ( ne prize elektrike)

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Relax Altalenia Swing”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products