Përshkrim

Koha per relax…. Sonnolento
Me 5-melodi dhe 3 tinguj natyrore
Lekundet si nje djep me 2 nivele shpejtesie apo duke e bllokuar ate, por duke e komanduar me nje buton te posacem.
E pershtatshem per femije nga 0-10 kg.
Kohemates te fjetjes ( 10-15-20 min).

Me 4 bateri të llojit C – 1,5 volt ose me korent .

E paisur me rrip sigurim, qe femija juaj te jete me i sigurt qate qendrimit ne relax.


Cam – marka me prestigjioze e Italise..

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Relax Cam-sonnolento”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products