Përshkrim

Ajo cfare keni kerkuar gjithmone .

Dyshek shume i rehatshem qe fal komodite dhe gjume te embel femijes tuaj.

Elektronik ( me korent )
Sistem komandimi qendror dhe me telekomand

Suporton USB per muzike.

Bllokohet tundja ne momentin qe femijen e ze gjumi

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Relax elektronik per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products