Përshkrim

Relax Giocam

  • E pershtatshme per femije 0-9 kg.
  • Me tre pozicione te ndryshme dhe amortizim.
  • I mbeshtjellur me matrial shumte te bute pelhure dhe pa shkaktuar asnje alergji tek femija juaj.
  • I paisur me rripe sigurimi qe femija te jete me i sigurte gjate qendrimit ne relax
  • Lahet ne 30 ° C.
  • E hapur  46,5 – 78,5 –  59 cm
  • E mbyllur  46,5 –  81,5 –  15,3 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Relax Giocam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products