Rende multifunksionale

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Tehe të mprehta çeliku në forma të ndryshme
Puthitet në tavolinë/banak dhe nuk lëviz
Grin perime, fruta, djath, fruta të thata
Permasat :12.9x 16 x 25.6cm
Pesha:1.5lb

Kodi: K139-197 Kategoritë: ,

Përfundoni përgatitjen e ushqimit tuaj me 3 tehe të ndërrueshme dhe e bën lehtësisht prerjen, copëtimin dhe bluarjen në feta, perfekte për kastravecat, karotat, patatet, qepët, djathin, çokollatën, hudhrat dhe madje edhe kikirikët, bajamet.

 • *3 tehe të ndryshme: Përfshi tehun e prerjes, tehun grirëse dhe tehun e grirë të imët. Kjo është e përkryer për kastravec, karota, patate, djathë, sallatë ose çdo pjatë që ju pëlqen.
 • *Baza e thithjes Bionike: Baza e avancuar e thithjes Bionike e bën rendetin e djathit të sigurt më mirë në banak, gjë që e bën më të lehtë prerjen/copjen.
 • *I sigurt për t’u përdorur: nuk ka nevojë për energji elektrike, nuk ka kontakt me tehun kur përdorni. Edhe fëmija mund ta përdorë atë.
 • * E LEehtë për t’u përdorur: tehet 360 gradë shkurtojnë ushqimet gjatë gjithë kohës, duke u rrotulluar pa mundim dhe shpenzojnë më pak kohë për të marrë ushqimin përgatitor.
 • *Si të pastroni: Ne rekomandojmë larjen e duarve, thjesht larje nën ujë të rrjedhshëm. Ju mund t’i lani tehet duke pastruar furçën. Ju lutemi mos e lagni dhe mos e zieni.
 • *E lehtë për t’u ruajtur: Produkti mund të çmontohet lehtësisht në disa pjesë, dhe nuk zë asnjë hapësirë, mund ta vendosni lehtësisht aty ku mendoni se është e përshtatshme.
 • Prerësi i perimeve mund të ndahet në tehe, kovë plastike, dorezë dhe bazë
 • *Kupa e thithjes ka një forcë thithëse të fortë, e cila duhet të përdoret në një tavolinë të lëmuar pune, ose mund të vendosni një gotë nën filxhanin e thithjes.
 • Montim i thjeshtë, thjesht shtypni butonin poshtë dhe lëshojeni dorën pasi pjesët të ngecin. Kushtojini vëmendje tehut kur instaloni dhe hiqni.
 • Dizajni inovativ i rendese ben qe  prerja e perimeve nuk i lëndon duart. Rendeja është e sigurt, e papërshkueshme nga uji dhe e lehtë për t’u pastruar.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Rende multifunksionale”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • No ratings found yet!

Menu