Led Ring Light

5,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:k28-71

Led Ring Light per fotografi i cili lejon rregullime për të errësuar prodhimin e dritës dhe temperaturën e ngjyrës.

Forma rrethore e dritave LED ndriçon në mënyrë të barabartë subjektin, duke e bërë këtë dritë perfekte për portret; vlogging / përmbajtje video në YouTube, make up tutorial etj.

Specifikat:
Prodhoni imazhe cilesore me ngjyra me CRI 95+ (Temperatura e ngjyrave: 3200k – 5600K)

Për make-up, portrete ose blog-video.

Krijon dritë të butë për imazhe dhe video mahnitëse.

Be the first to review “Led Ring Light”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu