Përshkrim

Led Ring Light per fotografi i cili lejon rregullime për të errësuar prodhimin e dritës dhe temperaturën e ngjyrës.

Forma rrethore e dritave LED ndriçon në mënyrë të barabartë subjektin, duke e bërë këtë dritë perfekte për portret; vlogging / përmbajtje video në YouTube, make up tutorial etj.

Specifikat:
Prodhoni imazhe cilesore me ngjyra me CRI 95+ (Temperatura e ngjyrave: 3200k – 5600K)

Për make-up, portrete ose blog-video.

Krijon dritë të butë për imazhe dhe video mahnitëse.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Led Ring Light”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products