Riparues Xhamash

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K208-14

Riparues xhami per makine eshte nje pajisje e cila minimizon pamjen jo te qarte dhe ndalon perhapjen e carjeve dhe krisjeve. Kursen kohe dhe para. Riparon xhama te thyer dhe te krisur vetem per pak sekonda.

Ndalon perhapjen e krisjeve. Heq ajrin nga xhami, e mbush ate me rreshire te qendrueshme dhe e ben edhe me te forte.

Per rezultate me te mira, riparimet duhet te behen sa me shpejt qe te jete e mundur pasi ndodh demtimi dhe para se xhami te jete i ndotur nga papastertite apo uji.

Produkt i lehtë për t’u përdorur, i pershtatshem per mbrojtjen e xhamit te makines suaj nga demtimet e ndryshme qe mund t’i ndoodhin xhamit te makines suaj.

Do te kurseni para dhe kohe pa qene e nevojshme te ndryshoni xhamin tuaj.

Nje produkt i cili eshte i duhuri per personat qe jane te dhene pas makinav e tyre dhe deshirojne t’i mbajne ato ne gjendjen me te mire.Ju lejon te riparoni lloje të ndryshme të dëmit të shkaktuar nga aksidente trafiku, perplasje apo gervishtje.

Xhami i thyer i makines suaj nuk do te dallohet me dhe do te jete ne gjendjen e tij me perfekte me kete produkt.

Riparues xhami ka një perberje riparuese të lëngshme që vjen e përzier paraprakisht dhe e gatshme për përdorim. Në mënyrë që të mos kërkohet përzierje ose te marre nga koha juaj para perdorimit. Garanci maksimale për të kursyer paratë dhe kohën tuaj, me rezultate te mahnitshme.

Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

  1. by Albert Zhupani

    Ngjites xhamash cop. 1 adresa.gramsh.nr.tel.0695200467.flm

  2. by Albert Zhupani

    Riparim xhami makine.cop.1.adresa.gramsh.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu