Përshkrim

Riparues xhami per makine eshte nje pajisje e cila minimizon pamjen jo te qarte dhe ndalon perhapjen e carjeve dhe krisjeve. Kursen kohe dhe para. Riparon xhama te thyer dhe te krisur vetem per pak sekonda.

Ndalon perhapjen e krisjeve. Heq ajrin nga xhami, e mbush ate me rreshire te qendrueshme dhe e ben edhe me te forte.

Per rezultate me te mira, riparimet duhet te behen sa me shpejt qe te jete e mundur pasi ndodh demtimi dhe para se xhami te jete i ndotur nga papastertite apo uji.

Produkt i lehtë për t’u përdorur, i pershtatshem per mbrojtjen e xhamit te makines suaj nga demtimet e ndryshme qe mund t’i ndoodhin xhamit te makines suaj.

Do te kurseni para dhe kohe pa qene e nevojshme te ndryshoni xhamin tuaj.

Nje produkt i cili eshte i duhuri per personat qe jane te dhene pas makinav e tyre dhe deshirojne t’i mbajne ato ne gjendjen me te mire.Ju lejon te riparoni lloje të ndryshme të dëmit të shkaktuar nga aksidente trafiku, perplasje apo gervishtje.

Xhami i thyer i makines suaj nuk do te dallohet me dhe do te jete ne gjendjen e tij me perfekte me kete produkt.

Riparues xhami ka një perberje riparuese të lëngshme që vjen e përzier paraprakisht dhe e gatshme për përdorim. Në mënyrë që të mos kërkohet përzierje ose te marre nga koha juaj para perdorimit. Garanci maksimale për të kursyer paratë dhe kohën tuaj, me rezultate te mahnitshme.

0.0 Average Rating Rated (2 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Albert Zhupani

  Riparim xhami makine.cop.1.adresa.gramsh.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. Albert Zhupani

  Ngjites xhamash cop. 1 adresa.gramsh.nr.tel.0695200467.flm

  Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products