Përshkrim

Riparues per gervishtjet e makines ne forme lapsi.

Eshte shume rezistent dhe kundra ujit.

Shume praktik dhe i lehte ne perdorim.

Ne nuanca te ndryshme, zgjidheni ju sipas ngjyres se makines tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Riprues per gervishtjet e makines”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products