Përshkrim

 Robo Twist

  • Mund te hapi me lehtesi kanaçe të të gjitha madhësive me shtytje të një butoni.
  • E përsosur për individët me dhimbje dore, nuk kërkon punë manuale.
  • Eshte e lehtë ne  përdorim: vendoseni atë në kapak, shtypni butonin lehtë dhe shikoni që kapaku rrotullohet dhe hiqet.
  • Fuqia – përdor 2 bateri AA.
  • Pajisja kompakte dhe e lehtë  për t’u përdorur dhe gjithashtu në një madhësi të vogël.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Hapese kavanozash Robo Twist”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products