Përshkrim

Router LB-LINK

Model: BL-WMR8300

Routeri LB-LINK  lejon shpejtësinë e transferimit të të dhënave deri në 300 Mbps.

Ai mbështet të dy qasjet LAN dhe ADSL2.

2 x antenat 5dBi i bëjnë sinjalet më të qëndrueshme dhe mbulimin më të gjerë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Router LB-LINK BL-WMR8300”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products