Përshkrim

Rrethore qe femija juaj te mesoj te ece, te luaj dhe te argetohet me Camminado.

Super e rehatshme qe te qendroje gjate dhe i gezuar.

 

Kjo rrethore i meson ata te mos kene frike dhe te qendrojne vete ne kembe.

Pjesa e vogel si tavoline ka te vendosura disa lodra me muzik per te terhequr vemendjen femijes e cila ka nevoje per 2 bateri model AA-1.5 volt.

Ka 8 rrota te cilat rrotullohen 360 grade.

Ne rast rreziku karroca ka disa stopues gomine anti rreshqites si dhe sistem anti renje.

Materiali eshte plastike dhe metalike.

Pjesa e ndenjeses cope e bute.

E pershtatshme per femije te moshes 6-18 muajsh.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Rrethore Cam- giocando”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products