Rrethore Giocando CAM

8,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-82

Rrethore per femije i markes CAM.
Kjo rrethore i meson femijet te hedhin hapat e pare pa frike.
Pjesa e vogel si tavoline ka te vendosura disa lodra me muzike qe punojne me 2 bateri model AA-1.5 volt.
Ka 8 rrota te cilat rrotullohen 360 grade.
Ne rast rreziku karroca ka disa stopues gomine anti rreshqites si dhe sistem anti renje.
Materiali eshte plastike dhe metalike.
Pjesa e ndenjeses eshte material i bute qe shton rehatine e vogelushit.
E pershtatshme per femije te moshes 6-18 muajsh.

Be the first to review “Rrethore Giocando CAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore