Përshkrim

Rrethore per femije i markes CAM.
Kjo rrethore i meson femijet te hedhin hapat e pare pa frike.
Pjesa e vogel si tavoline ka te vendosura disa lodra me muzike qe punojne me 2 bateri model AA-1.5 volt.
Ka 8 rrota te cilat rrotullohen 360 grade.
Ne rast rreziku karroca ka disa stopues gomine anti rreshqites si dhe sistem anti renje.
Materiali eshte plastike dhe metalike.
Pjesa e ndenjeses eshte material i bute qe shton rehatine e vogelushit.
E pershtatshme per femije te moshes 6-18 muajsh.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Rrethore Giocando CAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products