Përshkrim

 

Rrethore per femije

  • Me nje baze te thelle dhe te gjere qe siguron siguri dhe lehtesi ne hapat e pare te femijes tuaj.
  • Lartesia dhe ulesja e rregullueshme.
  • Goma qe rrotullohen 360 grade.
  • Skelet metalik dhe plastike qe lahet me lehtesi.
  • Me timon( doreze) komanduese nga prinderit.
  • Per femije 6m+
  • Mesha maksimale e femijes 10 kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Rrethore per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products