Përshkrim

Nje perde me kapje magnetike me te cilen vetem ajri i fresket do te hyje ne shtepine tuaj.
Stop per insektet te bezdisshem! Rrjeta i pengon ata te hyjne brenda.
Nese duart tuaja jane te zena, perdja me mbylljen magnetike do te mbyllet automatikisht pas jush.
Kurseni para dhe mbrojeni veten nga mushkonjat.
E pershtatsheme per dyert e vetme, dyert rreshqitese etj.
E perkryer per kafshet shtepiake.
Trajtimi me i mire kunder mushkonjave dhe te gjitha llojet e insekteve te tjera!
Material polister.
Lahet ne lavatrice.
Permasat 150×180 cm.

Dy cope per vetem: 2,490 Leke

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Rrjete magnetike per dritare”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products