Rrjete magnetike per dritare

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K208-6

Nje perde me kapje magnetike me te cilen vetem ajri i fresket do te hyje ne shtepine tuaj.
Stop per insektet te bezdisshem! Rrjeta i pengon ata te hyjne brenda.
Nese duart tuaja jane te zena, perdja me mbylljen magnetike do te mbyllet automatikisht pas jush.
Kurseni para dhe mbrojeni veten nga mushkonjat.
E pershtatsheme per dyert e vetme, dyert rreshqitese etj.
E perkryer per kafshet shtepiake.
Trajtimi me i mire kunder mushkonjave dhe te gjitha llojet e insekteve te tjera!
Material polister.
Lahet ne lavatrice.
Permasat 150×180 cm.

Dy cope per vetem: 2,490 Leke

Be the first to review “Rrjete magnetike per dritare”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Rrjete magnetike per dritare

Rrjete magnetike per dritare

1,490 L

Add to Cart