Description

Mjeti perfekt për lyerje
Ju kursen kohë dhe rrëmujë.
Mjetet e lyerjes që do të ofrojnë rezultate të lyerjes pa probleme, minus rrëmujën dhe stresin.
Ky rul i dobishëm mund të mbulojë deri në 30 metra katror hapësirë muri.
Bojë ruhet brenda rulit, duke hequr nevojën për tabaka ose duke u ngjitur e zbritur shkallët për t’u rimbushur.
Mos përdorni bojë me ujë ose mos shtoni ujë në bojë (do të shkaktojë pikim nëse është shumë i holluar me ujë)
Shtoni 3/4 të plota dhe jo të plota në pjesën e rimbushjes së bojës.
Roli është i mirë për përdorim 1-2 herë, sfungjeri mund të fshihet në varësi të përdorimit ose procedurës së larjes
Gjithmonë zhytni rulin në ujë kur nuk e përdorni. Shpëlajeni rulin gjatë larjes, mos përdorni forcë për të fërkuar me sfungjer.
Zhytni rulin në ujë kur ndaloni përdorimin. Nëse boja thahet dhe ngjitet në rul, mund të dëmtojë sfungjerin e rulit
Vjen me tub të zgjatur për të arritur lartësinë që nuk mund të merrni.
Paint Roller për pikturimin e murit, dyerve, dyshemesë dhe sipërfaqeve të tjera të mëdha.
Mund te perdorni dhe Boje Dekorative.
Për pikturimin e kornizave të dyerve, pragjeve të dritareve ose sipërfaqes tjetër të ngushtë.
Disponohet si për ambiente të brendshme ashtu edhe për natyrë.
Kurseni kohën, Kaloni rrëmujën, Më pak harxhime dhe Kënaquni me pikturën.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Rrul për Lyrje me Bojë Paint Roller”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products