Rubinet Elektrik me ekran dixhital per ngrohjen e ujit

2,790 L3,490 L (-20%)

Sold By: ShoppingTV

12 in stock

Kodi:kk-06

Merrni ujë të ngrohtë nga çezma në çdo moment në vetëm 5 sekonda. Ju duhet ujë i ngrohtë në shtëpinë apo në garazhdin tuaj por nuk keni instalime për ujin e ngrohtë?

Përfitoni rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit, i cili bën të mundur ngrohjen e ujit menjëherë në çdo moment që ju nevojitet!

Kurseni UJE, kurseni KOHE, kurseni ENERGJI!
Mënyra me thjeshtë dhe e zgjuar për ambjente në të cilat nuk ka instalime për ujë të ngrohtë!
Montojeni në kuzhinë tuaj dhe merrni ujë të ngrohtë për supë, kafe, çaj më shpejt dhe duke kursyer.
Temperature uji nga 30 deri ne 60 grade, e cila tregohet ne ekranin LED.
Brenda ka nje rezistence te ngjashme me te dusheve ne forme spirale.
Fuqia 3000W.
Materiali inoks.
Rrotullohet 360grade.

Be the first to review “Rubinet Elektrik me ekran dixhital per ngrohjen e ujit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Rubinet Elektrik me ekran dixhital per ngrohjen e ujit

2,790 L3,490 L (-20%)

Add to Cart