Përshkrim

Merrni ujë të ngrohtë nga çezma në çdo moment në vetëm 5 sekonda. Ju duhet ujë i ngrohtë në shtëpinë apo në garazhdin tuaj por nuk keni instalime për ujin e ngrohtë?

Përfitoni rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit, i cili bën të mundur ngrohjen e ujit menjëherë në çdo moment që ju nevojitet!

Kurseni UJE, kurseni KOHE, kurseni ENERGJI!
Mënyra me thjeshtë dhe e zgjuar për ambjente në të cilat nuk ka instalime për ujë të ngrohtë!
Montojeni në kuzhinë tuaj dhe merrni ujë të ngrohtë për supë, kafe, çaj më shpejt dhe duke kursyer.
Temperature uji nga 30 deri ne 60 grade, e cila tregohet ne ekranin LED.
Brenda ka nje rezistence te ngjashme me te dusheve ne forme spirale.
Fuqia 3000W.
Materiali inoks.
Rrotullohet 360grade.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Rubinet Elektrik me ekran dixhital per ngrohjen e ujit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products