Përshkrim

Scooter me 3 rrota, per femije deri ne 10 vjec.

E pajisur me drita ne pjesen e gomave.Timon me disa nivele lartesie sipas gjatesise se femijes tuaj.
Scooteri leshon avull me ngjyre dhe eshte i pajisur me porte USB per te degjuar muzike.
Goma mishi rezistente dhe te sigurta.
Frena te qendrueshme ne rrotat e pasme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Scooter per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products