Scooter per femije

8,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-120

Scooter me 3 rrota, per femije deri ne 10 vjec.

E pajisur me drita ne pjesen e gomave.Timon me disa nivele lartesie sipas gjatesise se femijes tuaj.
Scooteri leshon avull me ngjyre dhe eshte i pajisur me porte USB per te degjuar muzike.
Goma mishi rezistente dhe te sigurta.
Frena te qendrueshme ne rrotat e pasme.

Be the first to review “Scooter per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore