Përshkrim

Motorr me performance te larte. Deri ne 20 km distance me nje karikim te vetem.

Gjendja e baterise se mbetur tregohet me ane te 4 dritave LED.

Kontroll shpejtesie sipas deshires me ane te nje celesi te posatshem .

Arrin deri ne 20km/h dhe ka sistem frenimi te dyfishte.

Eshte i lehte ne peshe, praktik dhe ze shume pak vend pasi mund te paloset ne 3 hapa te thjeshte. Gjithashtu skuteri eshte i pajisur edhe me drite LED per te pare ne erresire.

Eshte i ndertuar me aliazh alumini dhe eshte rezistent ndaj pluhurave, dheut dhe sperkatjeve te ujit. I perdorshem ne terrene si asfalt, trotuare dhe rruge te sheshta dheu.

Rekomandohet te perdoret nga persona me gjatesi jo me shume se 200cm dhe jo me shume se 100 kg.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Scooter X-T2 Speed”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products