Scooter X-T2 Speed

29,700 L34,900 L (-15%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

 • Motorr me performance te larte
 • Deri ne 20 -30 km distance me nje karikim te vetem
 • Shpejtesia maksimale 20km/h
 • Fuqi:250W
 • Bateri: Litiumi
 • Materiali: Aliazh Alumini
 • Madhësia (I shpalosur) 108 x 43 x 114 cm
 • Madhësia (I palosur) 108 x 43 x 49 cm
 • Pesha 12.5 kg
Kodi: K13-508 Kategoritë: , ,

Motorr me performance te larte. Deri ne 20 km distance me nje karikim te vetem.

Gjendja e baterise se mbetur tregohet me ane te 4 dritave LED.

Kontroll shpejtesie sipas deshires me ane te nje celesi te posatshem .

Arrin deri ne 20km/h dhe ka sistem frenimi te dyfishte.

Eshte i lehte ne peshe, praktik dhe ze shume pak vend pasi mund te paloset ne 3 hapa te thjeshte. Gjithashtu skuteri eshte i pajisur edhe me drite LED per te pare ne erresire.

Eshte i ndertuar me aliazh alumini dhe eshte rezistent ndaj pluhurave, dheut dhe sperkatjeve te ujit. I perdorshem ne terrene si asfalt, trotuare dhe rruge te sheshta dheu.

Rekomandohet te perdoret nga persona me gjatesi jo me shume se 200cm dhe jo me shume se 100 kg.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Scooter X-T2 Speed”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

29,700 L34,900 L (-15%)

Shto në Kasë