Përshkrim

Drite led me tre ngjyra.

Ka formen rrethore per te siguruar ndricim te plote te fytyres tuaj ne momemntin qe jeni duke fimuar apo fotografuar veten.

Fale kesaj drite te gjitha fotot edhe videot tuaja do te duken sikur jane bere nga nje profesioninst.

Lidhet ne paisjet e tjera elektrike nepermjet USB.

Driten mund ta instaloni lehtesisht dhe ne te njejten menyre mund ta c’montoni perseri.

Mund te qendroje lehtesisht ne cdo cep te shtepise duke qene se nuk ze shume hapesire.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Selfie Ring Light”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products