Selfie Ring Light

2,890 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:k28-73

Drite led me tre ngjyra.

Ka formen rrethore per te siguruar ndricim te plote te fytyres tuaj ne momemntin qe jeni duke fimuar apo fotografuar veten.

Fale kesaj drite te gjitha fotot edhe videot tuaja do te duken sikur jane bere nga nje profesioninst.

Lidhet ne paisjet e tjera elektrike nepermjet USB.

Driten mund ta instaloni lehtesisht dhe ne te njejten menyre mund ta c’montoni perseri.

Mund te qendroje lehtesisht ne cdo cep te shtepise duke qene se nuk ze shume hapesire.

Be the first to review “Selfie Ring Light”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu