Përshkrim

Kapaku i  silikoni eshte i pershtatshem per kategori te ndryshe te eneve te  kuzhine, permasa dhe dimension  te ndryshme.

Paketimi permban 6 cope me permasa te ndryshme

  1. Diametri: 20.5 cm
  2. Diametri: 16.5 cm
  3. Diametri: 14.5 cm
  4. Diametri: 10.5 cm
  5. Diametri: 9.5 cm
  6. Diametri: 6.5 cm
  • 1 set i perbere nga 6 cope –> 690 Lek
  • 2 set i perbere nga 12 cope –> 1190 Lek

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set 6 kapakesh silikoni per ene kuzhine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products