Set 6 kapakesh silikoni per ene kuzhine

690 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Mbyllje hermeti.
 • Ruajtja e ushqimit te fresket.
 • Rrezistene ndaj nxehtesis.
 • Jo-toksike FDA & LFGB.

Kapaku i  silikoni eshte i pershtatshem per kategori te ndryshe te eneve te  kuzhine, permasa dhe dimension  te ndryshme.

Paketimi permban 6 cope me permasa te ndryshme

 1. Diametri: 20.5 cm
 2. Diametri: 16.5 cm
 3. Diametri: 14.5 cm
 4. Diametri: 10.5 cm
 5. Diametri: 9.5 cm
 6. Diametri: 6.5 cm
 • 1 set i perbere nga 6 cope –> 690 Lek
 • 2 set i perbere nga 12 cope –> 1190 Lek
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set 6 kapakesh silikoni per ene kuzhine”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Set 6 kapakesh silikoni per ene kuzhine