Përshkrim

Blender dore

Marka Iskra

Modeli: HB-01

Me 2 nivele shpejtesie

Kapaciteti: 800 ml

Ngjyra:E bardhe

Fuqia 200W

Voltage: 220-240V ~ 50 / 60Hz

Prerese celiku

Pjesa siper plastike

Mjaft ekonomike

Dimensionet e kutise: 230 x 175 x 145mm

Pesha neto: 0.85 kg

Seti permban:Grirese, blenderin dhe rrafesen

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Blender 3in1 Iskra HB-01”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products