Description

Samovari elektrik, i cili është i domosdoshëm për kuzhinat me dizajnin e tij inovativ, është i mjaftueshëm për të shërbyer çaj edhe për familjet më të mëdha falë dhomës superiore të çajnikut prej 0,8 litra dhe kapacitetit të ujit të nxehtë 3,5 litra.

 Me një sistem perfekt për pirjen e çajit, aparati i çajit ofron rehati jashtëzakonisht të lartë falë fuqisë së tij funksionuese 1800 Watt. Përdoruesit mund të bëjnë lehtësisht çajin e tyre të shijshëm duke e zier ujin e tyre të nxehtë në pak minuta.

 Trupi në çelik inox
Falë pamjes së tij perfekte dhe përforcimeve prej çeliku, çaji i përgatitur me aparatin e çajit mund të krijohet në mënyrë të shijshme dhe të shëndetshme. Përveç kësaj, materiali inox pastrohet lehtë dhe nuk përmban gëlqere. Në këtë mënyrë çajrat ruajnë gjithmonë shijen e tyre.

 Përdorimi i sigurt
Falë funksionimit të sigurt pa ujë në aparatin e çajit, ai aktivizohet kur samovarit i mbaron uji dhe mbron sistemin e rezistencës. Në këtë mënyrë, përdoruesit mund të kenë një përvojë të sigurt kur nuk janë në kuzhinë.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Set elektrik per çaji | Samovar”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products