Set Enë Kuzhine Gold 24 copë Delux

4,490 L5,490 L (-18%)

Shitur nga: ShoppingTV

100 in stock

  • Materiali: Çelik Inox 410 Gold
  • Madhesia e luges se vogel: 14×3 cm
  • Madhesia e luges se madhe: 20.5×4.5 cm
  • Madhesia e pirunit: 20.5×2.5 cm
  • Madhesia e thikes: 22.5×2 cm
  • Stili: Modern
  • Përdorimi: Hotel/Restorant/Shtëpi/Dhuratë
Kodi: K252-2 Kategoritë: ,

Set ene kuzhine çelik inox (410) 24cope
Cilësi e lartë dhe 100% produkt I ri
Përdorimi: Hotel/Restorant/Shtëpi/Dhuratë
Për përdorim të përditshëm
Kujdes:Nuk rekomandohet te lahen ne lavastovilje
Sipërfaqja e përfunduar me pasqyrë
Buzë e lëmuar pa pika të vrazhda
Dizajn klasik
Madhësia e paketimit: 43x28x8cm
Pesha bruto: 3 kg

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Set Enë Kuzhine Gold 24 copë Delux”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Set Enë Kuzhine Gold 24 copë Delux

4,490 L5,490 L (-18%)

Shto në Kasë