Përshkrim

Set ene kuzhine çelik inox (410) 24cope
Cilësi e lartë dhe 100% produkt I ri
Përdorimi: Hotel/Restorant/Shtëpi/Dhuratë
Për përdorim të përditshëm
Kujdes:Nuk rekomandohet te lahen ne lavastovilje
Sipërfaqja e përfunduar me pasqyrë
Buzë e lëmuar pa pika të vrazhda
Dizajn klasik
Madhësia e paketimit: 43x28x8cm
Pesha bruto: 3 kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Set Enë Kuzhine Gold 24 copë Delux”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products